Kariéra

Pokud jste cílevědomí, máte chuť tvrdě pracovat a dosahovat trvalých a kvalitních výsledků, budeme rádi, pokud svou energii, znalosti a čas uplatníte v práci právě u společnosti LHL s.r.o.. Dobře odvedenou práci umíme i dobře ohodnotit.

Dveře u nás mají otevřené odborní pracovníci v oboru obchodu se zdravotnickou technikou.

Přehled aktuálně volných pozic:

Pozice : Skladník

Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou. Nekuřácké pracoviště.

Náplň práce: Evidence zboží v ekonomickém systému Pohoda, Příjem a expedice zboží, evidence obalů a přístrojů do systému RETELA a EKOKOM, dovoz zboží z celnice Praha.

Požadujeme: SŠ vzdělání, základní orientace ve skladovém hospodářství, práce s PC ( word, Excel, výhodou znalost práce v ekonomickém systému Pohoda), pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochota a schopnost se učit novým věcem, flexibilita, znalost AJ pasivně vítána.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj aktuální životopis na emailovou adresu : info@lhlsro.cz a do předmětu uveďte : skladník. Prosíme nevolat, nenavštěvovat. Děkujeme za pochopení. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Hrubá měsíční mzda: 16000 - 18000 Kč dle osobního ohodnocení

Nenašli jste na našich stránkách žádnou pozici, která by vás zaujala, ale přesto byste chtěli pro naši společnost pracovat? Zašlete nám váš životopis a motivační dopis spolu s vybraným odvětvím, ve kterém chcete působit. V případě otevření výběrového řízení na pozice dle vašeho zaměření vás budeme kontaktovat.